6Dh-1 013


2022-07-08 - Podłęże - Z transportem SM42-2403 do Huty Katowice. Sama SM42 przeszła naprawę P4 w Taborze Dębica; data naprawy 05.07.22
| D29 | 91 |
| Dodano | 2022-07-10 20:49:28 |
| Przewoznik | Tabor Dębica sp. z o.o. |
| Wojewodztwo | maĹopolskie |
| Autor | ET42-032 |
| Wyswietlem | 2133 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
| Kamil Sikora | 2022-10-09 14:18:13 | @T.kolej: Proszę nie wklejać tu takich długich linków, można zawsze skorzystać z bit.ly lub innej strony, która skraca zbyt długie odnośniki. Można też napisać, gdzie znajduje się materiał, komentarz usuwam ze względu na bałagan w tabelach. |
| Olkol424 | 2022-10-07 23:31:24 | Może jakieś zdjęcie potwierdzające? ;) |
| T.kolej | 2022-10-06 19:19:42 | No i mamy kolejną 6Dh-015 dla pnuik. Malowanie zielone z żółtą kabina |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
