E6ACTab-037


2020-10-09 - Józefowo - E6ACTab-037 RCP (Lotos Kolej) wraz z długim składem beczek jedzie późnym wieczorem na szlaku Zaryń - Babiak. Jest to 1 z 5 Dragonów drugiej generacji dla RCP (Rail Capital Partners)
| D29 | 131 |
| Dodano | 2020-10-09 19:53:07 |
| Przewoznik | LOTOS Kolej Sp. z o o. |
| Wojewodztwo | wielkopolskie |
| Autor | Piastowskyy |
| Wyswietlem | 2179 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
| jarząbek019 | 2020-10-10 22:45:43 | @Kolejarz123 a Ty z jakiejś olimpiady z j. polskiego sie urwałeś? :') |
| Olkol424 | 2020-10-09 21:38:18 | Wiadomo w tych czasach nikomu nie można ufać... A szkoda :( Pozdrawiam cieplusio z rodzinką smacznej kawusi i wozów jutro na E20. |
| Piastowskyy | 2020-10-09 21:37:13 | Dziękuję Olku! Staram się jak najbardziej by moje fotografie były dobrze oceniane, uczę się od mistrzów fotografii, nazwisk nie będę wymieniał bo RODO. :) Pozdrawiam. |
| Olkol424 | 2020-10-09 21:35:09 | Cóż za piękny strzał! Mógłbym całymi dniami cieszyć swój wzrok tym arcydziełem! To zdjęcie jest niczym piękny poemat, który mógłby trwać wiecznie. Skład złapany w niemalże idealnym momencie, technicznie wyższa szkoła jazdy. Gdyby były tylko takie zdjęcia świat byłby piękniejszy! Ładne ujęcie Szymon! :) |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
